Beszédes József Emlékverseny 2008

2008 szeptember 13-14. Siófok

Vizügyi Sport Club

Végeredmény


A Beszédes József örökös vándordíj győztese: Sirocco (Összevont cirkáló, 75/2)

Az Épvízkör örökös vándordj győztese: Salve (Regina, HUN 1270)


Osztályonként az I-III. helyezettek éremdíjazásban részesülnek. Az aranyérem kiosztására minimum 3 induló, az ezüstre 4, a bronzéremre minimum 6 induló esetén kerül sor.

30-as cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Emese 16 Halász Gyula Kovács János   1.0 1.0 2.0
Mágia 19 ifj. Dulin György id. Dulin György, Berecz András, Dulin Tamás, Magas György, Magas István VSC 2.0 2.0 4.0

33 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:5, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Szélvész 3501 Soós István Kuti Zénó, Gasztony Ádám (Révfülöp SE), Csepeli György (TVSK) ALU SE 1.0 1.0 2.0
Madicken 75 Martinyi Aladár Jung József, Kaltenecker László, Valkó András (mocó) HYC 2.0 2.0 4.0
Hugi 635 Berki Kálmán Snieder József, Snieder Katalin, Horváth György NVK 4.0 3.0 7.0
Legenda 81 dr Galgóczy Tamás (BKV) Soós Márton, Littkey Szabolcs, Körösi Csaba TVSK 3.0 5.0 DNF 8.0
The First 755 dr Molnár Barna Miháldy Zsolt, Puskás L Tamás, Varga Domonkos, Miháldy Zsombor, Márkus István, Ősze Attila, Mórász András, Gyenese Barbara EKVE 5.0 4.0 9.0

70-es cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:1, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Capella 2 Vöneky Ákos Gallasz Lajos, Hámos Zoltán, Kővágó Zoltán, Fazekas József, Vöneky Gyula SVSK 1.0 1.0 2.0

8MOD Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:3, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Panterei 4 Varga Lajos Dancs Antal BYC 1.0 1.0 2.0
Naisoto 59 Csiha László Vincze András, Ványa Attila TVSK 2.0 2.0 4.0
Echo 77 Jónoky László ifj Jónoky László, Matasik Dezső, Nagy Gyula THE 3.0 3.0 6.0

Dolfin Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Rozália 865 Kiss János Sövény Bálint (BYC), Kaszás Károly (TVSK), Jáki Miklós (FPC) VSC 1.0 1.0 2.0
Orca 957 Pákozdi Imre Xantus János TVSK 2.0 DNF 2.0 DNF 4.0

Európa + 22 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:12, Scoring system:Osztályonként
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Nagymágus 9 Takácsy Géza Kempelen Balázs, Korcsog György, Takácsy Dorka TVSK 1.0 1.0 2.0
Fétis 16 Cser László Jankovics Péter, Tegze Miklós TVSK 2.0 2.0 4.0
Ábránd 25 dr Dulin Jenő Kiss István, Nagy Miklós BHSE 4.0 3.0 7.0
Zarándok 18 Periczel Vilmos Fabó Péter, Kajner Gyula, Gyökös Lajos Regatta Yacht Club 3.0 4.0 7.0
Bestia 12 Damokos Kristóf Galgóczy Tamás, Udvardi Petra TYC 8.0 5.0 13.0
Vakapád 23 Kovács Kálmán Wittman Imre, Hoffman György TVSK 7.0 6.0 13.0
Gitta 1 Elekes Béla Simon István, Gábor András (VSC) TVSK 5.0 12.0 DNF 17.0
Niobe 5 Patyi Károly Patyi Zoltán, Krekó Béla Főnix SE 6.0 12.0 DNF 18.0
Johanna 2 Salacz Ákos Salacz Ádám, Bánhidi Zoltán (VSC) TVSK 12.0 7.0 19.0
Villám 3 Mészáros Tibor Márton János, Dániel Marcell (mocó) BHSE 9.0 12.0 DNF 21.0
Aedus 24 Baumler Ede Marót András, Szirbik Eleonóra VSC 10.0 12.0 DNF 22.0
Kerecsen 17 Kovácsi Gábor Horváth Péter, Mucsi László Vilati 11.0 12.0 DNF 23.0

Nautic Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:3, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Oxygen 590 Király László Király Csaba, Kocsis Péter, Novoszádi Balázs, Kovács György TVSK 1.0 1.0 2.0
Fantom 1325 Török Zoltán Deák Szabolcs, Török István, Valyon Csaba, Bimbó Beáta SZVE 2.0 2.0 4.0
Viking 1326 Magyar István Magyar György, Jóna Béla (Alba Regia), Szabó András, Tarcsi Miklós, Barlay Ábris TVSK 3.0 3.0 6.0

Regina Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:5, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Salve 1270 Soltész Gábor Soltész Gáborné (TVSK), Soltész Orsolya, Soltész Vincze (TVSK), Soltész Klára SVE 1.0 2.0 3.0
Rubin Hód 812 dr. Bujáky Attila dr Fullér Krisztina, Bujáky Kamilla, Nánási Zoltán (Alba Regia) TVSK 2.0 3.0 5.0
Amitié 84 Szabó Vilmos Cittel Gergely, Holczhauser András TVSK 5.0 OCS 1.0 6.0
Szirákó 746 Jakab László Knauer György, Antal Mariann (VSC), Vincze Gábor (VSC) TVSK 3.0 4.0 7.0
Reginális 803 Szabó Ákos Szabó Gergely Alba Regia SC 4.0 5.0 9.0

Scholtz 22 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:1, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Warker 109 Varró Gábor Molnár Gyula (NVK), ifj. Varró Gábor TVSK 1.0 1.0 2.0

Sudár Regatta Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:7, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Száz*Szép 78 dr. Szörényi Gábor Voltay Géza, Voltayné Varga Magdolna TVSK 2.0 2.0 4.0
Don 133 Popp Pál Zoltán Papp Zoltán, Kántor Ferenc TVSK 4.0 1.0 5.0
Gé. 155 Pál Gaszton Pata Gusztáv, Kovács Imre Elmű 1.0 4.0 5.0
Nyull-ló 1177 Kardos Gyula Kardos Andrea, Marót Máté VSC 3.0 3.0 6.0
Marduk 345 Perger Vilmos Perger Gábor, Winkler Vanda ASE 6.0 5.0 11.0
Vigasz 600 Báti Péter Holló Péter ELMŰ 5.0 6.0 11.0
Black Magic Woman 68 Dékány Béla Fülöp Tamás VSC 7.0 7.0 DNF 14.0

Sudár Sport Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:9, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Válóok 367 Lobenwein Ákos (8M SE) Simándiné Bagi Andrea, Lobenwein Lolita Zamárdi Vízimentő SE 1.0 1.0 2.0
Udvarló 99 Dobrovits Iván Dobrovits Anna, Gerencsér Balázs VSC 2.0 2.0 4.0
Pelso-pocok 57 Demjén Géza Horváth Balázs, Müller Tibor TVSK 3.0 3.0 6.0
Bona 377 Ambrus Gábor Fay Péter (SZVE), Berki Bence (Mályi) TVSK 7.0 4.0 11.0
Bluebánat 3 Gregus Ákos Takács Veronika BYC 4.0 9.0 DNF 13.0
Wadkan Waldemár 212 Maynár Rudolf Szemán Júlianna, Szalontai Bence BYC 5.0 9.0 DNF 14.0
Pelso 320 Nyíri Zoltán Beneda László BYC 6.0 9.0 DNF 15.0
Pagát 372 Imre Ferenc dr Hauser Péter BFÖI YC 8.0 9.0 DNF 17.0
Konok 314 Kamuthy Balázs Wein Zoltán TVSK 10.0 DNC 9.0 DNF 19.0

Tornádó Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:1, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Tornado 2 Hortobágyi Gábor Práger Péter (MYTVSE) NIKE 1.0 1.0 2.0

YS1 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Ratings:VY, Entries:7, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Star 7138 Gömöri Ágnes Simon Csaba VVEB 3.0 2.0 5.0
Manual 158 Zeöld László (Főnix SE) Dudás László, Mészáros Anikó, Cserta Gábor, Molnár Judit MTDSC 2.0 3.0 5.0
Barracuda 1 Fekete László (TVSK) Csontos Péter, Vermes András R-Petrosé 1.0 7.0 DNF 8.0
Kacor 1005 Gosztonyi András Litkey Zsombor (Spa), Rein Ulla TVSK 4.0 4.0 8.0
Incognito 822 Stefán Tibor Bősze Roland, dr. Vadlek Krisztina, Könyves (?) Anna Tecon 8.0 DNC 1.0 9.0
Paquita 1053 Rákóczi Csaba Bakonyi Ákos, Csaba Tamás, Schmidt Attila, Reményi Zoltán Juno SE 5.0 7.0 DNF 12.0
Cseri 32 894 Cservenka Ernő Cservenka Krisztina, dr. Zemplén Béla, Farkas Richárd OMFB 6.0 7.0 DNF 13.0

YS2 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Ratings:VY, Entries:7, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Feleselő 7 Lakó Ferenc Stolle László (BHSE), Kollár Róbert (BHSE), Bartha Kristóf VSC 2.0 1.0 3.0
Dolce Vita 130 Sáfián László Horváth Olivér, Román Kata, Zsaborovszky Ferenc FPC SE 1.0 2.0 3.0
Soling 7 Fodor Attila Fülep Gáborné, Ballók Sándor BHSE 3.0 3.0 6.0
Aquarius 101 Molnár Imre Gábor József (8 OM), Potoczki Tamás FPC SE 4.0 6.0 10.0
Aquamarin 488 Komondi Pál Surányi Viktor, Zádor Tamás, Surányi Gábor OTP 5.0 5.0 10.0
Kerecsen 1627 dr Hirsch Tamás dr Karsosák Balázs, dr Mendele Bálint, Hirsch Boróka Balatonlellei Vitorlás Egylet 7.0 4.0 11.0
Albatrosz 113 Kétszeri Csaba Kurucz László, Francsics László, Lizák János   6.0 7.0 13.0

YS3 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Ratings:VY, Entries:9, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Skorpió 233/242 Baranyai Lajos Brantmüller Dóra BFBSK 3.0 1.0 4.0
Blue Fly 945 Kék Tamás Egyed Péter, Karnyitás Gyula SZVE 2.0 3.0 5.0
Bolygó 46 Fináczy László Fekete Gyula, dr. Ács Sándor, Verrasztó László TVSK 1.0 5.0 6.0
Gandalf 1465 Ágostházy Imre Pápay Balázs, Meszéna László (BF VSE) NVK 5.0 2.0 7.0
Lillakata 1780 Kósza Ferenc Benke Kálmán, Benke Mihály, Nagy Tibor Sziget SE 7.0 4.0 11.0
Zorkó 805 Zagyva Gábor Tálai István AVSC 4.0 9.0 DNF 13.0
Srácok 2040 Bene Attila Szakács Árpád, Bene Ákos (mocó) SVSK 9.0 DNF 6.0 15.0
Sarah With Love 565 Temesfői Zénó Szépe Mihály, Temesfői Dominique (mocó) Szemesi SC 6.0 9.0 DNF 15.0
Süvöltő 121 Molnár Szabolcs Lázár József, Tárnok Zsolt VVSK 8.0 7.0 15.0

Yolle 15 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:1, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Csér 15 Miklós Tibor Miklós Tamás (VSC) SVSK 1.0 1.0 2.0

Yolle 25 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Szélhámos 57 Szombati Péter Gábor Szabolcs, Birinyi Gábor (VSC), Németh Krisztián VSK 1.0 1.0 2.0
Sagitarius 61 Rózner Tamás Galambos Zoltán, Hegyi Balázs, Rózner Nikoletta (mocó) TVSK 2.0 2.0 4.0

Összevont cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Ratings:VY, Entries:3, Scoring system:Abszolut
Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Sirocco 2 Cittel Lajos Zentai István, Balogh Csaba, Pesthy Pál, Bércesi Gábor, Eppel Péter, Pecsváradi Ákos, Haris György, Simó György, Pásztory Tamás, Varga Mária MTDSC 1.0 1.0 2.0
Stefánia 1 Zentai Árpád Barát Stefánia, Sándor Ferenc (TRAMI), Spánik Ágoston, Tóth Norbert ÁFI SK 2.0 2.0 4.0
Kishamis 2 Hrehuss György Hrehuss Pál, dr Szilvássy Péter, Fejér Vilmos, Dénes Miklós, Szucsányi László VSC 3.0 3.0 DNF 6.0

www.vsc.hu/vitorlas/


Sailwave Scoring Software 1.95 Build 11
www.sailwave.com