Beszédes József Emlékverseny

Vizügyi Sport Club

(2006. szeptember 2-3.)

 

30-as cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:4, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
30-as cirkáló Mágia HUN 19 Dulin Tamás dr Dulin György, ifj. dr Dulin György, Balog Róbert VSC 1.0 1.0 2.0
30-as cirkáló Emese HUN 16 Halász Gyula Lovas Péter, Kovács János Videoton 3.0 2.0 5.0
30-as cirkáló Persona HUN 18 Nyiry István Baja Sándor, Budha (TVSK) VSC 2.0 3.0 5.0
30-as cirkáló Rabonbán HUN 6 Bujtor István Mészáros Géza, Antal Gábor MKB 5.0 DNF DNC 10.0

33 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:4, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
33 Vizöntő HUN 587 dr Csikós János (Kereked) Szűcs Péter (Spa), Biró István (MAFC), Lambert Gyula (Kereked) Kereked 1.0 1.0 2.0
33 Aquanauta HUN 906 Takács Gábor Both Soma, Takács Géza, Fischer András, Fischer Béla TVSK 2.0 2.0 4.0
33 Benedectus HUN 870 Totth Benedek Gáll Márton, Gáll Máka (TVSK), Tóth Gábor (AYC), Darabos Márk (EYC) TVSK 4.0 3.0 7.0
33 The First HUN 755 Márkus István Molnár Barna, Gyenese Barbara. Szamos Gábor, Molnár Bálint EKBE 3.0 4.0 7.0

50-es cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
50-es cirkáló Vénusz II HUN 37 Szeremley Huba Fölföldi Béla, Gosztonyi András (TVSK), dr Benda Ferenc Pannon Yacht 1.0 1.0 2.0
50-es cirkáló Scutamil "C" HUN 71 Bóza András dr Láng Tivadar, Lám Annamária, Láng Mónika, Horváth Zsolt, László Emese EGIS 2.0 2.0 4.0

70-es cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
70 Capella HUN 2 dr Vőneky Ákos Vőneky Gyula, Hámos Zoltán, Kővágó Zoltán, Vadászy András SVSK 1.0 1.0 2.0
70 Bankonzult HUN 920 dr Büky Péter Hazai Csaba, Petrik Máté Kéksirály 2.0 2.0 4.0

8mod Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
8mod Octopus HUN 110 Duka László Csató Edit, Szabó Kinga, Fodor János TVSK 1.0 1.0 2.0
8mod Vokurka HUN 68 Gyimóthy Dénes Oláh Márton, Jászkúti Bertalan, Gyimóthy Kata Almádi YC 2.0 2.0 4.0

Dolfin Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Dolfin Supppy HUN 731 Róka József Papp Ferenc, Medgyesi Ferenc ASE 1.0 3.0 DNF 4.0
Dolfin Lelemény HUN 658 Prókai László Prókai Gábor ASE 2.0 3.0 DNF 5.0

Európa 30 + 22-es Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:10, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Európa 30 Ábránd HUN 25 dr Dulin Jenő Kiss István, Bartucz Gergely (Mediterrán) BHSE 2.0 1.0 3.0
Európa 30 Bestia HUN 12 Szentkúthy Gábor Paál István, Bánhidi Zoltán (VSC) Spa 3.0 2.0 5.0
Európa 30 Vakapád HUN 23 Kovács Kálmán Vittmann Imre, Hoffmann György TVSK 1.0 6.0 7.0
Európa 30 Aedus HUN 24 Baumler Ede Berencsi Miklós, Marót András VSC 5.0 4.0 9.0
Európa 30 Fiskális HUN 26 dr Dulin Zsolt Vida Erik, Tartsay Vilmos BYC 7.0 3.0 10.0
Európa 30 Fétis HUN 16 Ripka László Jancovius Péter, Tegze Miklós, Cser László TVSK 6.0 5.0 11.0
Európa 30 Villám HUN 3 Mészáros Tibor dr Csáki Gábor, Márton János BHSE 4.0 8.0 12.0
Európa 30 Nagymágus HUN 9 Borovszky András Sun Zsolt, Farkas Viktor TVSK 9.0 7.0 16.0
22-es cirkáló Gitta HUN 1 Elekes Béla Simon István, Vincze László TVSK 8.0 9.0 17.0
Európa 30 Niobe HUN 5 Patyi Károly Patyi Zoltán, Skandera Gábor, Szabó László Főnix 10.0 10.0 20.0

Nautic Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:4, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Nautic Preator HUN 857 dr Györbiro István Slezák András, Tóth Tamás, Szőllősi Attila BFVSE 1.0 2.0 3.0
Nautic Manka HUN 588 Tiszavölgyi Gábor Tiszavlgyi Erika, Tiszavölgyi Attila, Tiszavölgyi Manyi, Tiszavölgyi Karolina, Kovács Viktor BBVSE 3.0 1.0 4.0
Nautic Geronimo HUN 9001 Szittya Tamás Ládai Zoltán, Bodó Zoltán (TVSK), Simon Gábor, Kaszó Balázs (Matáv) KMP 2.0 3.0 5.0
Nautic Apache HUN 629 Janoky László Szapu György, Pálinkás László OTP 4.0 4.0 8.0

Regina Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:1, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Regina Szirákó HUN 746 Jakab László Szekér Zoltán, Knauer György (Aszó Yacht) TVSK 1.0 1.0 2.0

Scholtz 22 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:1, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Scholtz 22 Ursa Minor HUN 1803 Paál András (Mafc) dr Kirchner István (MAY Club) MAFC 2.0 DNF 1.0 3.0

Sudár Regatta Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:6, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Sudár Regatta Száz*Szép HUN 78 dr Szörényi Gábor Voltay Géza, Voltayné Varga Magdi TVSK 2.0 1.0 3.0
Sudár Regatta Mazur HUN 11 Bársony Nándor Szeift Zsuzsanna, Török Árpád BYC 1.0 2.0 3.0
Sudár Regatta Nyull-ló HUN 1177 Marót Máté Kardos Andrea, Szekeres Eszter VSC 4.0 3.0 7.0
Sudár Regatta Kemikontrol HUN 1101 dr Farkas Péter dr Madarász György (MAFC), Boros Miklós (TVSK) Nitrokémia 3.0 4.0 7.0
Sudár Regatta Vigasz HUN 606 Báthi Péter Holló Péter, Andrássi Győző ELMŰ 5.0 5.0 10.0
Sudár Regatta Őrnagy úr HUN 133 Popp Pál Zoltán dr Szalkay Zoltán TVSK 6.0 7.0 DNF 13.0

Sudár Sport Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:5, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Sudár Sport Udvarló HUN 99 Dobrovits Iván Dobrovits Anna VSC 1.0 1.0 2.0
Sudár Sport Tortuga HUN 1 dr Nagy Tibor Lantos Elemér, Linczényi Endre TVSK 3.0 2.0 5.0
Sudár Sport Konok HUN 314 Kamuthy Balázs Gaál Péter, Gaál Balázs (Mocó) TVSK 4.0 3.0 7.0
Sudár Sport Bona HUN 377 Nagy Tibor Fáy Péter, Antal József (Alba Regia) Szegedi 2.0 6.0 DNF 8.0
Sudár Sport Anima HUN 202 Pándi Zoltán (Áfi) Pacher Pál (MAFC) MAFC 6.0 DNF 4.0 10.0

YS1 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:8, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Flystar Flystar HUN 77 Csiha László Keszthelyi Oszkár, Ványa Attila Kalandor 1.0 1.0 2.0
  Brokernet-Winterthur DVE HUN 501 Beliczay Péter Szaniszló P (VVSI), Molnár V (NKE), Osváth M (SVE), Beliczay T, Payr E (BYC), Sipos B (ARSC), Felde I (MAFC), Szeremley L, Fölföldi P (PYC), Kovacsics A (MT DSC), Gábor B (BHSE), Szegedi D (TVSK) THE 2.0 5.0 7.0
8 mod (módositott) Sabrata HUN 854 Stefán Tibor Joó Kálmán, Tóth Mátyás, Benczúr Máté (TVSK) BYC 4.0 3.0 7.0
  Feketeló HUN 885 Rákóczi Gábor Csaba Tamás, Rákóczi Orsolya, Tóth László Juno SE 3.0 4.0 7.0
Nautic 12 Racer Arcadom HUN 971 Soponyai Géza Soponyai Hunor (ARC), Deák Szabolcs, Pénzes Botond, Rónai János (TVSK), Biliczky Tibor (BYC) Arcadom 7.0 2.0 9.0
Flystar 24 Viztec HUN 3377 dr Serke Imre dr Papp Ilona, Illés István, Illés Péter, Serke Áron (mocó) BYC 5.0 6.0 11.0
One Design Manual HUN 158 Zeöld László ifj. Zeöld László, Szalay Gábor, Gajdos Péter, Tóth Tamás (MT DSC) Főnix 6.0 9.0 DNF 15.0
JS9000 Kenguru HUN 871 Kornis Gábor dr Túri Péter, dr Zsolnai Gábor KMPVSE 9.0 DNF DNC 18.0

YS2 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:8, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
FPC 30 Dolce Vita HUN 130 Sáfián László Barabás Éva FPC SE 3.0 1.0 4.0
Dehler 28 Pikkász HUN 206 dr Majoross Péter Majoross Kinga, Both Ambrus (mocó), Both Lőrincz (mocó) TVSK 1.0 3.0 4.0
Dynamic Dynamic HUN 48 Vékony István Herzeg László ELMŰ 2.0 2.0 4.0
Leguan 12 Titkos HUN 504 Szabolcsi József dr Mányokiné Erika, Földesi Jenő SVSK 5.0 4.0 9.0
H-boot Aquamarin HUN 488 Komondi Pál Komondi Tamás OTP 4.0 5.0 9.0
Dolphin Rozália HUN 865 Kiss János Vas Tibor, Kaszás Károly (TVSK) VSC 6.0 6.0 12.0
Fock 33 Fock 33 HUN 947 Rutka Gábor Petrisák Antal, Győri József, Paput László FYC 7.0 9.0 DNF 16.0
Dufour Dakar HUN 810/890 Liszi László Székely-Nagy Katalin, Morvai Zoltán 4x4 Offroad Club 9.0 DNF DNC 18.0

YS3 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:12, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
35m2 Swertkieler Bolygó HUN 46 Fináczy László dr Rácz Sándor, Verasztó László (mocó) TVSK 3.0 1.0 4.0
Bavaria 606 Tranquilla HUN 155/1055 dr Misley Endre dr Sárdy László, Sárdy Balázs (mocó, VSC), Kállay András (mocó SVSK) SVSK 1.0 5.0 6.0
Neva Zorko HUN 805 Zagyva Gábor Balázs Janka AVSC 6.0 3.0 9.0
Folkeboot Karakán HUN 376/323 Fröhlich András Kocsis Gábor AVSC 9.0 2.0 11.0
Benetau First Soul HUN 131 Lelkes László Zsabokorvszky Ferenc, ifj. Zsabokorvszky Ferenc TVSK 5.0 7.0 12.0
B21 Hedda II HUN 129 F. Tóth Gábor Krauth Balázs, Georgi Zoltán BYC 2.0 13.0 DNF 15.0
Hunter 23 Bónusz HUN 681 Árvay László Árvayné D. Gabriella, Árvay Andrea (Sziget), Vértes Gergely (MED Club) Sziget 7.0 8.0 15.0
Sudár IV Narval HUN 229 Molnár Judit Papp Hajnalka, Németh Éva, Pokorny Piroska, Mészáros Anikó MT DSC 10.0 6.0 16.0
Maxi 68 Lillakata HUN 1780 Kósza Ferenc Nagy Tibor Sziget 13.0 DNF 4.0 17.0
B18 Boreas HUN 77 Bartha József Bartha Józsefné TVSK 4.0 13.0 DNF 17.0
Nordic Folkboat Gandalf HUN 1465 Ágostházy Imre Ágostházy György NVK 8.0 9.0 17.0
B25 Csinibaba HUN 619 ifj. Illés János Illés János Szigecse 13.0 DNF DNC 26.0

Yolle 15 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:11, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Yolle 15 Sexy Csokoládé HUN P/87 Kővári Tamás Paisz Ervin, Kővári Péter SVSK 4.0 1.0 5.0
Yolle 15 Blue Moon HUN P/42 Vékony László Nagy Jánosné, Kocsis Ferenc SVSK 3.0 2.0 5.0
Yolle 15 Csér HUN P/15 Miklós Tibor Miklós Tamás, Ajzner Dalma SVSK 1.0 6.0 7.0
Yolle 15 Jolly Joker HUN P/56 Szombati Péter Mészáros Zsolt SVSK 5.0 5.0 10.0
Yolle 15 Rita HUN P/36 Lakó Ferenc (VSC) Stolle László, Kollár Róbert BHSE 2.0 9.0 11.0
Yolle 15 Athos HUN P/50 Lukács Aladár Lengyel György, Buczkó Tünde SVSK 6.0 8.0 14.0
Yolle 15 Mámor HUN P/2 Birinyi Gábor Tóth Levente, Mireider Ádám VSC 12.0 DNF 3.0 15.0
Yolle 15 Mokány HUN P/21 Lukács Alexander Stocker György, Dróth Levente VSC 12.0 DNF 4.0 16.0
Yolle 15 Szidónia HUN P/27 Nagy Richárd (SVSK) Tóth Ágnes (VSC), Megyeri Domonkos (SVSK) SVSK 12.0 DNF 7.0 19.0
Yolle 15 Kabóca HUN P88/sz.n. Dolezsál Szabolcs Heitzer Gábor SVSK 7.0 DNC 19.0
Yolle 15 Széltoló HUN P/52 Szakács József (SVSK) Polgár Zoltán (VSC) SVSK 12.0 DNF DNC 24.0

Yolle 25 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:1, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Yolle 25 Frucu HUN C/51 Bisztray Frigyes Bisztray András, Grill László TVSK 2.0 DNF 1.0 3.0

Összevont cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:5, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Összevont cirkáló Siroccó HUN 75/2 Cittel Lajos Csermendy Miklós, Borsos Gábor, Szabó Vilmos, Petöcz Ferenc, Pertl Péter, Balogh Csaba, Cittel Gergő MT DSC 1.0 1.0 2.0
Összevont cirkáló Szinbád HUN 25 Horváth László Horváth Zoltán, Steffler Márton, Cseh László, Berkes Péter TECON 2.0 2.0 4.0
Összevont cirkáló Stefánia HUN 55/1 Sándor Ferenc (Trami) Zentai Árpád, Barát Stefánia, Körtvélyesi András (ÁFI), Festhammer Réka (Marathon), Kövendy Zsófia (TVSK) ÁFI 4.0 3.0 7.0
Összevont cirkáló Kishamis HUN 8/2 Hrehuss György Rácz Tibor, dr Szilvássy Péter, Hauer Balázs, dr Máthé Zsolt, dr Zöld Sándor VSC 3.0 4.0 7.0
Összevont cirkáló Il Gattopardo HUN 40/3 Vásárhelyi Ervin Pálinkás Péter, Bödör Tamás, Bécsi Bálint TVSK 6.0 DNF 5.0 11.0

www.vsc.hu/vitorlas/

www.vsc.hu/vitorlas/versenykiiras.html

Sailwave Scoring Software 1.94 Build 23
www.sailwave.com