Beszédes József Emlékverseny

Vizügyi Sport Club

Végeredmény

Contents

15-ös Yolle Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:7, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
15-ös Yolle Csér HUN 15 Miklós Tamás Miklós Tibor (SVSK) VSC 8.0 DNC 1.0 9.0
15-ös Yolle Mokány HUN 21 Lukács Alexander Stocker György, Hajdú Gábor VSC 8.0 DNC 2.0 10.0
15-ös Yolle Atos HUN 50 Lukács Aladár Bnkő András SVSK 8.0 DNC 3.0 11.0
15-ös Yolle Sexy-Csokoládé HUN 87 Kővári Tamás Németh Péter SVSK 8.0 DNC 6.0 DNF 14.0
15-ös Yolle Táltos HUN 3 Birinyi Gábor Dobrovits Máté, Mireider Ádám VSC 8.0 DNC 6.0 DNF 14.0
15-ös Yolle Széltoló HUN 52 Polgár Zoltán Szakács József - 8.0 DNC 6.0 DNF 14.0
15-ös Yolle Czimbora II. HUN 561 Horvát Zsolt Nagy Emese - 8.0 DNC 8.0 DNC 16.0

25-ös Yolle Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
25-ös Yolle Tutti HUN 57 Szombati Péter Mészáros Zsolt, Kötér Pál SVSK 3.0 DNC 1.0 4.0
25-ös Yolle Lázadó HUN 22 dr. Gál Péter Verőczi Péter, Diósi Sándor TVSK 3.0 DNC 2.0 DNF 5.0

30-as cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
30-as cirkáló Mágia HUN 19 Dulin Tamás Dulin György, Dulin György VSC 2.0 1.0 3.0
30-as cirkáló Emese HUN 16 Halász Gyula Lovas Péter Videoton 1.0 2.0 3.0

33 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:3, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
33 The First HUN 755 dr. Molnár Barna Molnár Bálint, Mókus István, Boros László, Ősze Attila, Mórász András - 1.0 1.0 2.0
33 Benedictus HUN 870 Gáll Márton Gáll Domonkos, Totth Benedek TVSK 3.0 2.0 5.0
33 Legenda HUN 81 dr. Galgóczy Tamás dr. Tóth Tamás, Matakovics György, Zsikla Gábor (TVSK) BKV 2.0 4.0 DNC 6.0

8MOD Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
8MOD 8One HUN 80 Kulcsár Sándor Rácz László, Kruss Ernő, Országh Tibor BHSE 1.0 1.0 2.0
8MOD Vokurka HUN 68 Gyimáthy Dénes Oláh Márton, Horváth Imre, Jáskuti Bertalan, Molnár Attila AYC 2.0 2.0 4.0

Dolfin Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:4, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Dolfin Rozália HUN 865 Kiss János Nagy Vendel (MAYC), Kaszás Károly (TVSK), Sövény Bálint (TVSK) VSC 1.0 1.0 2.0
Dolfin Karakán HUN 693 Sárközi Béla Zsók Gergely, Pártfalvi Gábor, Sárközi Lucia ASE 2.0 2.0 4.0
Dolfin Suppy HUN 731 Horváth János Téren István, Kollár Károly ASE 3.0 3.0 6.0
Dolfin Nippy HUN 659 Kovács György Róka József, Papp Ferenc ASE 5.0 DNC 5.0 DNC 10.0

Európa 30 és 22 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:6, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Európa 30-as Nagymágus HUN 9 Takácsy Géza Farkas Viktor, Takácsy Balázs TVSK 1.0 2.0 3.0
Európa 30-as Zarándok HUN 18 Priczel Vilmos Fabó Péter, Dr. Kriveczky György, Kajner Gyula RYC 4.0 1.0 5.0
Európa 30-as Fétis HUN 16 Ripka László Tatai Zoltán, Cser László, Gallatz Rita TVSK 2.0 4.0 6.0
Európa 30-as Aedus HUN 24 Baumler Ede Marót András, Berencsi Miklós, Szirbik Eleonóra VSC 6.0 DNF 3.0 9.0
Európa 30-as Bestia HUN 12 Domokos László Pál István, Szentkuti Gábor, Bánhidi Zoltán (VSC) TYC 3.0 6.0 DNF 9.0
Európa 30-as Vakapád HUN 23 Kovács Kálmán Withmann Imre, Hoffmann György TVSK 5.0 5.0 10.0

Regina Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:4, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Regina Patronus HUN 806 Biro Tamás Kovács Tamás, Bencze Zoltán, Maár Gergő, Bíró Brigitta (Agárd, mocó) TVSK 1.0 2.0 3.0
Regina Zephyros III HUN 535 Dr. Tormási György Kola Dániel, Gyimesi Viktória TVSK 3.0 1.0 4.0
Regina Rubin Hód HUN 812 dr. Bujáky Attila (TVSK) Ricsó Ákos, Nánási Zoltán Alba Regina 2.0 5.0 DNC 7.0
Regina Szirákó HUN 746 Jakab László Antall Mariann (VSC), Vincze Gábor (VSC) TVSK 4.0 3.0 7.0

Scholtz 22 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:1, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Scholtz 22 Rozsdás Bökő HUN 44 Dr. Kiss László Dr. Wichmann Ákos BYC 2.0 DNC 2.0 DNC 4.0

Sudár Regatta Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:2, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Sudár Regatta Marduk HUN 345 Perger Vilmos Perger Gábor, Winkler Vanda BYC 1.0 2.0 3.0
Sudár Regatta Black Magic Woman HUN 68 Dékány Béla Fülöp Tamás VSC 3.0 DNC 1.0 4.0

Sudár Sport Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Entries:9, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Sudár Sport Bona HUN 377 Nagy Tibor Sziklai Péter, Ambrus Gábor (TVSK) Szegedi VS 2.0 2.0 4.0
Sudár Sport Konok HUN 314 Kamuthy Balázs Wein Zoltán TVSK 1.0 4.0 5.0
Sudár Sport Wadkan Waldemár HUN 212 Majnár Rudolf Szalontay Bence BYC 5.0 1.0 6.0
Sudár Sport Sámán HUN 50 Varga Koritár Zoltán Krstóf Péter BYC BYC 3.0 3.0 6.0
Sudár Sport Bluebánat HUN 3 Paál László Heinzmann Ákos, Nagy Gyula BYC 4.0 5.0 9.0
Sudár Sport Udvarló HUN 99 Dobrovits Iván Gerencsér Balázs VSC 9.0 DNF 6.0 15.0
Sudár Sport Pelso HUN 320 Csernussi Gábor Benedek László, Nyíry Zoltán BYC 6.0 10.0 DNC 16.0
Sudár Sport Válóok HUN 367 Lobenwein Ákos Lobenwein Lolitta - 9.0 DNF 7.0 DNF 16.0
Sudár Sport Laurus HUN 11 Antal József Darmai Balázs Albarégia 9.0 DNF 10.0 DNC 19.0

YS1 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Ratings:VY, Entries:4, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
YS1 Sabrata HUN 854 Stefán Tibor Joó Kálmán (TVSK), Szabó Sipos Barnabás, Matuz Géza (Nike) BYC 3.0 1.0 4.0
YS1 Kacor HUN 1005 Rein Ulla Gosztonyi András, Oppenheimer Klára, Littkey Zsombor (Spartacus, mocó) TVSK 2.0 2.0 4.0
YS1 Manöken HUN 26 Kis Tamás Hahezi László, Tolna Béla (mocó), Gömbös Lóránt - 1.0 5.0 DNC 6.0
YS1 Fruska HUN 461 Dr. Deák Gábor Deák Márton, Fekete Imre, Gulyás Gyula KMP 4.0 DNF 5.0 DNC 9.0

YS2 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Ratings:VY, Entries:6, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
YS2 Kerecsen HUN 1627 Dr. Hirsch Tamás Dr. Mendele Bálint, Hirsch Boróka, Dr. Karkosák Balázs, Bali István - 2.0 2.0 4.0
YS2 Dakar HUN 810 Liszi László ifj. Liszi Norbert, ifj. Kása Zoltán 4x4 Off-Road Club 1.0 5.0 6.0
YS2 Feleselő HUN 7 Lakó Ferenc Stolle László, Bartha Kristóf VSC 7.0 DNC 1.0 8.0
YS2 Aquamarin HUN 488 Komondi Pál Komondi Tamás, Surányi Viktor, Surányi Gábor (Mocó), Komondiné Varga Julianna OTP 4.0 4.0 8.0
YS2 Zöldfülü HUN 1785 Varró Gábor Hegyi Balázs, Molnár Gyula (NVK) TVSK 3.0 6.0 9.0
YS2 Titkos HUN 504 Szabolcsi József Mányokiné Erika (Vízi Sportkör), Bagó Antal (SVSK) Siófoki 7.0 DNC 3.0 10.0

YS3 Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Ratings:VY, Entries:8, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
YS3 Sunnyboy HUN 862 Turi András Dr. Misley Endre, Dr. Balog Balázs (FYC), Kállay András, Turi Szabolcs, Turi Balázs SVSK 3.0 1.0 4.0
YS3 Gandalf HUN 1465 Ágostházy Imre Ágostházy György, Meszéna László (BFVSE) NVK 2.0 3.0 5.0
YS3 Karakán HUN 376 Frömlich András Kocsis Gábor AVSC 4.0 2.0 6.0
YS3 Bolygó HUN 46 Fináczy Márton Fekete Gyula (BYC), Rácz Sándor, Verrasztó Péter, Verrasztó László, Bot Kálmán TVSK 1.0 6.0 7.0
YS3 Lupo HUN 672 Farkas László Farkas Mátyás, Tóth István (VSC) CASVE 5.0 5.0 10.0
YS3 Black Pearl HUN 1133 Dr Sárdy László Sárdy Balázs VSC 9.0 DNC 4.0 13.0
YS3 Szárnyakra Váró HUN 924 Fodor György Torma András BLYC 6.0 8.0 DNF 14.0
YS3 Srácok HUN 2040 Bene Attila Szakács Árpád, Lengyeltóti Zsolt SVSK 9.0 DNC 7.0 16.0

Összevont cirkáló Flotta

Sailed:2, Discards:0, To count:2, Ratings:VY, Entries:3, Scoring system:Abszolut
Osztály Hajónév Nemzetiség Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub 1. futam 2. futam Total
Összevont cirkáló Sirocco HUN 75/2 Cittel Lajos Csermendy Miklós, Zentai István, Körtvélyessi András, Aubeck Ferenc, Haris György, Pataki György MTDSC 1.0 1.0 2.0
Összevont cirkáló Stefánia HUN 55/1 Zentai Árpád Sándor Ferenc (Trami), Barát Stefánia, Barborik Krisztina, Dr. Péter György (Trami), Tóth József (B. Boglár) Áfi SK 2.0 2.0 4.0
Összevont cirkáló Kishamis HUN 8/2 Hrehuss György Hrehuss Pál, dr.Máthé Zsolt, dr. Zöld Sádor, Temesfői Pál, Pintér László VSC 4.0 DNC 3.0 7.0

Scoring codes used

CodeDescription
DNCDid not come to the starting area
DNFStarted but did not finish

Vízügyi Sport Club honlapja

Sailwave Scoring Software 1.94 Build 29
www.sailwave.com