Vízügyi Sport Club

Hamis szalag

30-as cirkáló

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Manöken 30-as cirkláó 26 Gömbös Lóránd (Sirály) Kis Tamás (BKV), Haboly László (KMP) Sirály 5:51:49 1.0
Legenda 30-as cirkáló 81 Dr. Galgóczy Tamás Dr. Tóth Tamás, Matekovics György, Zsikla Gábor (TVSK) BKV 5:57:42 2.0
Hamdulilla 30-as cirkáló 13 Wolf Gábor Bánkúty Péter, Hanszelmann Imre, Wolf András (mocó) VESC 6:40:29 3.0

33-as

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Kedves 33 586 Hebling Vilmos Hebling Péter, Tóth Jenő, Római János, Pákozdi Éva, Szabó Gyula Trófea 5:45:00 1.0
Széltoló 33 5901 Soós István Kuti Zénó, Szegő Péter AMSE 6:08:02 2.0
Faterka 33 1254 Tóth László Tóthné Nagy Erika, Tóth Erika, Tóth Zsuzsa TVSK 6:15:08 3.0
Pandora 33 3 Bezerédi Miklós Fekete Zoltán, Salsinszky Tamás, Salusinszky Sára, Patkó Gábor VVEB 7:05:25 4.0
Siren 33 97 Borbély János Kovács Jenő, Thurzó Gabi TECON SE 7:57:06 5.0
Baccara 33 14 Dobszai Zoltán Turu Gyula, Dr. Óvári Győző (BKC), Zsuboni Zsolt, Fekete Ferenc, Bobek Józse TVSK DNF 7.0

40-es cirkáló

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Nemere 40-es cirkáló 2 Benedek Atila Hanthy László, Oltván Gellért TVSK 6:14:33 1.0
Sindbad 40-es cirkáló 25 Horváth László Horváth Zoltán, Stefler Márton, Berkes Péter, Csikós Szonja Sindbad VE DNC 4.0
Rosa 40-es cirkáló 21 Bakóczy Kálmán Stubics János, Bakóczy Zsuzsa, Berkes Péter TECON SE DNC 4.0

70-es cirkáló

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Orpheus 70-es cirkáló 1 Herkó Dezső Lőrincz Benedek, Jaksity György, Cseriba Zsolt, Nobilis Kornél, Herbák Attila, Cserepes Judit AYE 5:28:47 1.0
Capella 70-es cirkáló 2 Hámos Zoltán Vöneki Gyula, Fazekas József SVSK 5:31:36 2.0

Elliot 770

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Isha Pur E770 9 Dr. Münch István Dr. Münch Zoltán BYC 5:42:55 1.0
Bernáth E770 6 Fazekas László     6:01:34 2.0
Sebaj E770 32 Batkó Tamás Batkóné Fendle Zsuzsa, Jósa Tamás (Atomerőmű) BYC 6:33:05 3.0

Európa 30 + 22-es cirkáló

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Nagymágus Európa 30 9 Takácsy Géza Farkas Viktor, Takácsi Dorka (mocó) TVSK 6:05:11 1.0
Aedus Európa 30 24 Baumler Ede Marót András VSC 6:21:12 2.0
Gitta 22-es cirkáló 1 Elekes Béla Vásárhelyi Nóra, Gábor András (VSC) TVSK 6:32:43 3.0

Nautic

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Oxygen Nautic 590 Magyar Vilma Király Csaba (TVSK), Horváth István (TVSK), Kocsis Péter (TVSK), Novorádi András (TVSK) HYC 6:10:51 1.0

Regina

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Avanti Regina 960 Tóth István Kovács Judit, Korcsog András, Meggyes Balázs BYC 6:23:22 1.0
Zephiros III Regina 535 Dr. Tormási György Kola Dániel, Rendek Zoltán, Gyimesi Viktória TVSK 6:24:48 2.0
Szirákó Regina 746 Farkas László Knaur György, Elsik István TVSK 6:39:12 3.0

Scholtz 22

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Maci Scholtz 22 103 Pőcze Gábor Bendicsek Tamás, Papp Ákos (NVK) Mediterrán Yachting 6:23:09 1.0
Vodafone Scholtz 22 119 Makai Gábor Lokodi Csaba (Arcadom), Szalai Tamás (Arkadom) YKH 6:35:00 2.0

Sudár Regatta

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Nyull-ló Sudár Regatta 1177 Marót Máté Ribényi Tamás, Szekeres Eszter VSC 9:10:00 1.0

Sudár Sport

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Váló-ok Sudár Sport 367       7:04:21 1.0

YS1

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Viztec YS1 3377 Dr. Sevke Imre Illés István, Illés István (NVK) BYC 6:22:30 1.0
Dorgusz YS1 532 Gündisch Gusztáv ifj. Gündisch Gusztáv SzVE 6:26:11 2.0
Paquita YS1 1053 Rákóczi Gábor Csaba Tamás, Tóth László, Rajnai Krisztina, Balkó Adrián, Bakonyi Ákos (VSC) Juno 5:48:15 3.0
Mediacontact Avatar YS1 1212 Soponyai Géza Alibán András, Adorján Csaba, Detre Zsolt, Detre Szabolcs, Deák Szabolcs, Bognár László, Pénzes Botond Arcadom 5:19:22 4.0

YS2

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Titkos YS2 504 Szabolcsi Jószef Dr. Mányokiné Erika, Bagó Antal, Sazbolcsi Balázs SVSK 6:56:04 1.0
Albatrosz YS2 113 Kétszrei Csaba Krix Béla, Vincze Ferenc VVE 7:18:04 2.0
Rozália YS2 805 Kis János Boros Miklós (TVSK), Dr. Simon Gábor (TVSK) VSC DNF 6.0
Jégmadár YS2 829 Dr. Hermányi Zsolt Mikó András, Flück Róbert, Hermányi Attila TYC DNF 6.0
Ici YS2 981 Károlyi Miklós Károlyi Zsuzsa TVSK DNC 6.0

YS3

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Zorkó YS3 805 Zagyva Gábor Balázs Janka AVSC 7:56:22 1.0
Tranquilla YS3 155 Dr. Misley Endre Kállay András (mocó) SVSK 8:30:44 2.0
Infinity YS3 22 Péter Tamás Németh Antal (MMC) BVSE DNF 4.0

Yolle 15

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Rita Yolle 15 36 Lakó Ferenc Simalcsik Zsófia, Stolle László (BHSE) VSC 7:09:36 1.0
Atos Yolle 15 50 Lukács Aladár Buczkó Tünde, Lengyel György (TVSK) SVSK DNF 3.0

Összevont Cirkáló

 
Boat Class SailNo Helm Crew Club Elapsed Nett
Nemere II Összevont Cirkáló 1 Bóna Gábor Láng Róbert (MVSZ), Gánszki Miklós (4x4), Pécsváradi Ákos (TVSK), Fekete Anna (TVSK), Újhelyi Gáspár Miklós, Szépfi Zsombor, Riberics Pál (TVSK) SVE 5:41:29 1.0
Sirocco Összevont Cirkáló 2 Cittel Lajos Csermendy Miklós, Borsos Gábor, Anbeck Ferenc, Zentai István, Pataki Györgyi, Haris György, Szabó Vilmos MTDSC 5:45:03 2.0
Kishamis Összevont Cirkáló 2 Hrehuss György Hrehuss Pál, Máthé Zsolt, Szilvássy Péter, Zöld Sándor, Hauer Balázs VSC 5:57:44 3.0

Scoring codes used

CodeDescription
DNC Nem jelentkeztek
DNF Nem futottak be

www.vsc.hu/vitorlas/

www.vsc.hu/vitorlas/versenykiiras.html

Sailwave Scoring Software 1.94 Build 29
www.sailwave.com