Hamis szalag

Vízügyi Sport Club

2008. június 22.

"Kishamis" örökös vándordíj, Yardstick helyezés

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott Korrigált
1 Sirocco 75/2 Cittel Lajos Csermandy Miklós, Zentai IStván, Anbeck Ferenc, Málnási András, Pataki Györgyi, Balogh Csaba, Varga Mária, Eppel Péter MTDSC 3:05:10 3:48:36
2 Dolce Vita 130 Sáfián László Juhász Ildi (VVSK), Kis Orsolya (Arcadom), Román Kata (MAY) FPC 4:44:30 4:36:13
3 Kishamis 8/2 Hrehuss György Hrehuss Pál, Dr. Szilvássy Péter, Hauer Balázs, Fejér Vilmos VSC 4:27:45 4:54:14
4 Aquarius 101 Molnár Imre Gábor József (8mOD SE), Horváth Olivér, Poroczky Tamás FPC SE 5:05:04 4:56:11
5 Patronus 806 Biró Tamás Kovács Tamás, Biróné Ópor Éva, Biró Brigitta (mocó), Biró Benita (mocó) TVSK 5:01:45 4:58:46
6 Rita 36 Stolle László (Bahart) Lakó Ferenc, Simalcsik Zsófia VSC 5:23:59 4:59:59
7 Mámor 2 Hajdú Gábor Tóth Levente VSC 5:24:32 5:00:30
8 Vigasz 600 Báti Péter Holló Péter ELMŰ 5:08:30 5:02:27
9 Csér 15 Miklós Tibor (SVSK) Tóth Ágnes (VSC) VSC 5:26:58 5:02:45
10 Cirrus III 13 Farkas János Borsos Ernő, Mikola András (OTP), Szilágyi Iván, Verner János Arcadom 4:57:12 5:03:16
11 Kemikontrol 1011 Dr. Farkas Péter Dr.Pacher Pál (MAFC), Dr. Madarász György (MAFC) Nitrokémia 5:10:16 5:04:11
12 Manöken 26 Gömbös Lóránd Kis Tamás (BKV), Habozy László (KMP) HYC 4:31:49 5:05:25
13 Rozália 865 Kiss János   VSC 5:24:34 5:06:12
14 Albatrosz 113 Kétszeri Caba Kurucz László, Vincze Ferenc, Livók (?) János, Francsics László VVEB 5:23:32 5:14:07
15 Madicken 75 Martiny Aladár Nagy Zsolt, Nagykovácsi Tibor, Valkó András HYC 4:44:01 5:15:34
16 Legenda 81 dr.Galgóczy Tamás (BKV) Körösi Csaba, Litkey Szabolcs, Soós Márton TVSK 5:05:51 5:18:36
17 Cseri 32 894 Cservenka Ernő (OMFB) Cservenka Krisztina (OMFB), Farkai Szilárd, dr. Zempléni Béla NVK 4:43:51 5:18:56
18 Avanti 960 Tóth István Kovács Judit, Korcsog András, Bakonyi Miklós BYC 5:23:30 5:20:18
19 Nyull-ló 1177 Marót Máté Bartha Kristóf VSC 5:26:45 5:20:21
20 Szirákó 746 Jakab László Knauer György, Elsik István TVSK 5:24:40 5:21:27
21 Zarándok 18 Priczel Vilmos Fabó Péter, Kainer Gyula RYC 5:08:40 5:21:32
22 Capella 2 Vőneky Gyula Hámori Zoltán, Fazekas József SVSK 4:12:18 5:23:28
23 Vakapád 23 Kovács Kálmán Kovács Ádám, Wittmann Imre TVSK 5:26:46 5:40:23
24 Amphitrité 573 Virág Barnabás Talabér Ferenc (TVSK), Virág Bence RVSE 5:24:35 5:45:18
25 Viking 1326 Bogyor György Bogyor (?) István, Szabó (?) András, Jana (?) Béla, Dér Tamás, Bogyor Máté (mocó) TVSK 5:22:33 5:54:27
26 Aedus 24 Baumler Ede Berencsi Miklós, Marót András VSC 5:27:12 6:07:38
27 Szélvész 3501 Soós István Kuti Zénó, Szegő Péter, Gastonyi Ádám   DNF  
27 Orpheus 1 Herkó Dezső Cserepes Judit, Herkó Tamás, Cseriba Zsolt, Máté Kristóf, Marosi Zsolt, Pieke Ágoston AYCE DNF  
27 Kedves 586 Hebling Vilmos Hebling Péter, Rónai János, Tóth Jenő   DNF  
27 Amitié 84 Holczhauser András Nagy Imre (TVSK), Szabó Vilmos (TVSK) Kereked DNF  
27 Blue Fly 945 KékTamás Kék György, Varga Sándor, Kornyitás Gyula SZVE DNF  
27 Széltoló 52 Polgár Zoltán Szakács József VSC DNF  
27 Czimbora II.   Horváth Zsolt Csonka Tamás, Ács Zoltán 8mOD VSE DNF  
27 Mokány 21 Lukács Alexander Stokker György, Dróth Alexa VSC DNF  

Vízügyi Sport Club
Észrevétel


Sailwave Scoring Software 1.95 Build 8
www.sailwave.com