Hamis szalag

Vízügyi Sport Club

2008. június 22.

Osztályonkénti helyezés


33

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Madicken 75 Martiny Aladár Nagy Zsolt, Nagykovácsi Tibor, Valkó András HYC 4:44:01
2 Legenda 81 dr.Galgóczy Tamás (BKV) Körösi Csaba, Litkey Szabolcs, Soós Márton TVSK 5:05:51
3 Amphitrité 573 Virág Barnabás Talabér Ferenc (TVSK), Virág Bence RVSE 5:24:35
4 Szélvész 3501 Soós István Kuti Zénó, Szegő Péter, Gastonyi Ádám   DNF
4 Kedves 586 Hebling Vilmos Hebling Péter, Rónai János, Tóth Jenő   DNF

50-es cirkáló

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Cirrus III 13 Farkas János Borsos Ernő, Mikola András (OTP), Szilágyi Iván, Verner János Arcadom 4:57:12

70-es cirkáló

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Capella 2 Vőneky Gyula Hámori Zoltán, Fazekas József SVSK 4:12:18
2 Orpheus 1 Herkó Dezső Cserepes Judit, Herkó Tamás, Cseriba Zsolt, Máté Kristóf, Marosi Zsolt, Pieke Ágoston AYCE DNF

Dolfin

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Rozália 865 Kiss János   VSC 5:24:34

Európa 30

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Zarándok 18 Priczel Vilmos Fabó Péter, Kainer Gyula RYC 5:08:40
2 Vakapád 23 Kovács Kálmán Kovács Ádám, Wittmann Imre TVSK 5:26:46
3 Aedus 24 Baumler Ede Berencsi Miklós, Marót András VSC 5:27:12

Nautic

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Viking 1326 Bogyor György Bogyor (?) István, Szabó (?) András, Jana (?) Béla, Dér Tamás, Bogyor Máté (mocó) TVSK 5:22:33

Regina

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Patronus 806 Biró Tamás Kovács Tamás, Biróné Ópor Éva, Biró Brigitta (mocó), Biró Benita (mocó) TVSK 5:01:45
2 Avanti 960 Tóth István Kovács Judit, Korcsog András, Bakonyi Miklós BYC 5:23:30
3 Szirákó 746 Jakab László Knauer György, Elsik István TVSK 5:24:40
4 Amitié 84 Holczhauser András Nagy Imre (TVSK), Szabó Vilmos (TVSK) Kereked DNF

Sudár Regatta

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Vigasz 600 Báti Péter Holló Péter ELMŰ 5:08:30
2 Kemikontrol 1011 Dr. Farkas Péter Dr.Pacher Pál (MAFC), Dr. Madarász György (MAFC) Nitrokémia 5:10:16
3 Nyull-ló 1177 Marót Máté Bartha Kristóf VSC 5:26:45

YS 1

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Manöken 26 Gömbös Lóránd Kis Tamás (BKV), Habozy László (KMP) HYC 4:31:49
2 Cseri 32 894 Cservenka Ernő (OMFB) Cservenka Krisztina (OMFB), Farkai Szilárd, dr. Zempléni Béla NVK 4:43:51

YS 2

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Dolce Vita 130 Sáfián László Juhász Ildi (VVSK), Kis Orsolya (Arcadom), Román Kata (MAY) FPC 4:44:30
2 Aquarius 101 Molnár Imre Gábor József (8mOD SE), Horváth Olivér, Poroczky Tamás FPC SE 5:05:04
3 Albatrosz 113 Kétszeri Caba Kurucz László, Vincze Ferenc, Livók (?) János, Francsics László VVEB 5:23:32

YS 3

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Place
1 Blue Fly 945 KékTamás Kék György, Varga Sándor, Kornyitás Gyula SZVE DNF

Yolle 15

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Rita 36 Stolle László (Bahart) Lakó Ferenc, Simalcsik Zsófia VSC 5:23:59
2 Mámor 2 Hajdú Gábor Tóth Levente VSC 5:24:32
3 Csér 15 Miklós Tibor (SVSK) Tóth Ágnes (VSC) VSC 5:26:58
4 Czimbora II.   Horváth Zsolt Csonka Tamás, Ács Zoltán 8mOD VSE DNF
4 Mokány 21 Lukács Alexander Stokker György, Dróth Alexa VSC DNF
4 Széltoló 52 Polgár Zoltán Szakács József VSC DNF

Összevont cirkáló

Rajtido: 9:48, Távolság: cca. 20 km, Pálya: Kiírás szerinti 2-es pálya, Szélirány: Észak - Észak-nyugat, Szélsebesség: B1
Helyezés Hajónév Vitorlaszám Kormányos Legénység Klub Vitorlázott
1 Sirocco 75/2 Cittel Lajos Csermandy Miklós, Zentai IStván, Anbeck Ferenc, Málnási András, Pataki Györgyi, Balogh Csaba, Varga Mária, Eppel Péter MTDSC 3:05:10
2 Kishamis 8/2 Hrehuss György Hrehuss Pál, Dr. Szilvássy Péter, Hauer Balázs, Fejér Vilmos VSC 4:27:45

Vízügyi Sport Club
Észrevétel


Sailwave Scoring Software 1.95 Build 8
www.sailwave.com